| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca iubitul meu sa se supere cand nu-i spun eu sa facem sex?

Răspuns Câştigător
| 1Me9 a răspuns:

Meh, 100% omul se simte nedorit, ca doar el initiaza chestia asta si da, e ca si cum doar tu ii dai mesaj iubitei, ea nu iti da niciodata.E ciudat, dar totusi, e sex, oameni buni, incepeti l amandoi deodata, atingeri, saruturi, nu cu vorba ca,, Hai sa facem sex ".
Acum am cazut pe ganduri..sa ma gandesc daca e ciudata chestia ca se supara iubitul ei ca ea niciodata nu doreste prima sa faca sex, sau ca el efectiv o intreaba sa faca sex?!
O sa mor cautand un raspuns complex!?

11 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Atragei atentia ca vrei sa faci. daca nu ai initiativa normal ca se supara. eu m-as supara.

| Hammurabi a răspuns:

O să-ți spun ceva simplu.
Dacă într-o relație/cuplu partenerii nu sunt în stare să-și stârnescă dorință sexuală unul altuia atunci când au chef, relația respectivă e deja o cauză pierdută.

| Plato a răspuns:

Nu prea...

| Paul754880338 a răspuns:

Suparat poate e prea mult, sau prea mult spus dar daca ai avea si tu initiativa uneori, cat de mica, adica un gest, o privire, un cuvant asta ar fi o confirmare a faptului ca si tie iti place si ca sexul nu este initiat doar de el si doar pentru placerea lui. Poate tu stii si gandesti ca e ok, ca te simti bine, ca il doresti dar o secunda in care ai tu initiativa face mai mult decat o suta de cuvinte in aceasta directie. Poate este cam acelasi lucru ca un buchet de flori pentru fete, a carui insemnatate baietii nu o inteleg intotdeauna, adica cauze mici efecte mari si nu doare sa incerci :-))

| MademoiselleCosmina a răspuns:

La voi e cu vorbele? laughing
Eu ziceam ca sexul se incepe cu atingeri, saruturi, nu cu "hai sa facem sex" laughing)

| Endoryus a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Am impresia ca e era vorba de cine initiaza. Cred ca "pisi" se supara de faptul ca ea nu incepe niciodata nimic. In timp unica idee e ca te face sa te simti nedorit cand incepi doar tu mereu.

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru Endoryus):

Eu i-am raspuns fix dupa exprimarea ei laughing
Si cred si eu ca se supara, numai el sa ia initiativa, cum ai zis si tu, il face sa se simta nedorit.

| gogu220 a răspuns:

Nu e normal să se supere, când nu zici tu poate foarte simplu să zică el.

| stefan6666 a răspuns:

Nu zi me sa facem sex? că nu mă supar

| Paul754880338 a răspuns (pentru stefan6666):

Ai raspuns pe langa sau ai citit pe langa. Nu cu mult. Doar cativa milimetri, dar suficient sa iasa un raspuns penibil. Mai citeste odata intrebarea ei si apoi raspunsul tau.

| sanctuarySPA a răspuns:

Al meu se supara cand nu am chef sa fac.