| IAmSoDifferent a întrebat:

URGENT! Cum sa ma despart de iubitul meu fara ca acesta sa se supere? [este foarte dificil si tine mult la mine, dar eu m`am plictisit de ell ]. Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Complicata situatie.
In ptimul rand, esti sigura ca nu mai vei nimic cu el? Stii care e motivul sau e doar un impuls de moment?
Daca esti sigura ca nu simti absolut nimic pentru el, spune-i ca simti! spune-i ca e cazul ca totul sa se incheie. Spune-i ca isi va gasi o alta fata pe care sa o iubească si care sa il iubească.
Daca in schimb nu esti sigura k vrei sa se termine, mai asteapta o saptamana sau 2.
Bafta!

2 răspunsuri:
| blondyna9o a răspuns:

Spune-i adevarul. Spune-i ca nu mai simti nimic pentru el, si ca vrei sa ramaneti amici. Daca nu va intelege, e problema lui. Dar fa ce e mai bine pentru tine happy Funda?

| ITHelper a răspuns:

laughing Ce rea estilaughing.dar in fine. sunei-o cat se poate de delicat. si nu se va supara (asta daca nu este prea obsedat de tine laughing ).
Bafta! Sa imi zici daca s-a suparat laughing