| Mimi4321 a întrebat:

Nu inteleg de ce iubitul nu mai vorbește cu mine. I-am trimis o grămadă de mesaje si desi e activ nu da seen si dupa iese. Nu am facut nimic care sa il supere.( avem 18 ani)

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil n-are chef de tine. Mai bine il lasi.

| mihai69 a răspuns:

... sau poate are legătură cu atitudinea ta față de sex.
Dacă nu vrei și el vrea... s-a reorientat. Dar dacă el a vrut, iar tu ai cedat după o vreme, e posibil să te fi bifat pe lista lui și acum deja vânează o viitoare victimă.
Din păcate, după cum vezi... nu e nimic sigur cu băieții ăștia... sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Exact, treaba este ca nu a facut absolut nimic laughing

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crede-mă, nu a pierdut nimic. Decât (poate) niște timp.
Și dacă mai punem la socoteală și „farsa" despre care era întrebarea anterioară - e de-a dreptul clar că avem de a face cu un fraier.

| Mimi4321 explică (pentru mihai69):

Încep să cred si eu asta. Probabil a profitat de faptul că este primul meu iubit si a zis ca o sa ii accept toate lucrurile.

| Anon31241212 a răspuns:

Poate ca ti a bagat strambe cineva. Eu asa cred. Un om nu isi schimba sentimentele de pe o zi pe alta. Eu cred ca i-a spus cineva ca ai facut ceva si posibil sa se fi suparat. Ori poate trece printr o perioada proasta si are nevoie de o pauza.
In orice caz, ar trebui sa fie sincer cu tine, nu sa te ignore.