| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Este vorba despre baiatul pe care il plac,si fata pe care o place.Dar,in zilele trecute am fost intr-o excursie in strainatate,unde am fost si cu ei doi, si...mi s-a parut ca nu o place cu adevarat.Adica,o pipaia,o musca de gat,si ii spunea tot felul de perversitati.Tin sa mentionez ca,asa face cu toate fetele, in afara de mine.Ieri,ei s-au jucat un fel de joc in care fata aia se saruta cu toti baietii.Si,chiar el o impingea sa se sarute cu ei.S-a sarutat si cu el in jocul ala,si,la inceput el nici nu vroia sa o sarute (adica ea venea la el si el o impingea,si ii spunea "Dana,lasa-ma in pace! Dupa ce ca iti bati joc de mine.")Si,cand eram mai multi intr-o camera intr-o seara si un baiat a incercat sa ma pipaie,el s-a ridicat de pe scaun si a zis "Baaa!".Iar, cand baietii o pipaie pe aia nu le spune nimic.Revenind la sarutul cu aia. Dupa ce s-a sarutat cu ea,a mai stat vreo jumatate de ora pe scaun cu ea si apoi a venit la mine,si se juca pe telefon,si a zis "Sunt suparat!",si eu intreb "De ce? ",si el "Pentru ca pierdui la joc.",si eu am zis "Da,sunt sigura ca de asta esti suparat!", si eu ii zic "Nu ar trebui sa fii in al 9-lea cer?",si el imi zice "De ce?",si eu ii zic: "Te-ai sarutat cu Dana,nu-i asa?",si el imi zice "Asa, si?". Ideea e ca nu mi s-a parut deloc multumit dupa ce s-a sarutat cu ea.Nu mi s-a parut deloc o prefacatorie ca sa nu isi arate adevaratele sentimente.Este o intreaga incalceala in mintea mea...inainte sa merg in excursia asta, nu o cunosteam pe fata asta.Si,toata lumea imi spunea ca ei or sa fie impreuna,ca se vede ca tine la el.Dar,in excursia asta,ea le vorbea tuturor de fostul ei(chiar a plans pentru el),si zicea ca baiatul pe care il plac eu chiar o enerveaza, si ca nu il place.Chiar si la sfarsitul intregii excursii,s-au sarutat,si imediat l-a vazut pe fostul ei prieten, si a fugit la el.Intr-o alta intamplare din excursie,noi ne jucam un joc (ce-i drept,cam de copii mici), in care el era sotull si eu sotia si eram taran.Atunci,toata lumea intreba "Sunteti impreuna?", pentru ca in ziua aia el statuse numai cu mine.Si el a zis "Incetati cu toate comentariile astea ca nu imi place de ea.si chiar ma enervati cu comentariile astea"Si,o fata mica i-a zis (tot in ziua aia) "Am observat ca te saruti cu Dana (fata pe care el o place),si Roberta (prietena fetei aleia).Cu Daria(eu) de ce nu te comporti asa?",si el a zis "Daria e Daria,si Dana si Roberta sunt Dana si Roberta!" Acum,intrebarile mele sunt: O place cu adevarat? Ea il place sau isi bate joc de el? E vreo sansa sa ma placa,tinand cont ca sunt singura fata cu care nu e pervers?(ma rog,singura fata in afara de cele care sunt urate cu spume).De ce ma trateaza diferit daca le spune prietenilor lui despre mine "Nu are sanse si nu o sa aiba niciodata."? Imi cer scuze ca va scriu basmul asta incalcit,din care,probabil ca nu intelegeti nimic,dar, chiar nu stiu ce sa mai fac! Dau funda!kiss

6 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Te place, nu te place, asta nu poti sa stii decat daca iti spune EL CU GURA LUI.pana una-alta tie iti place un baiat care se saruta ca toate fetele care ii ies in cale?raised eyebrows vezi pe cine pui ochii ca vei avea de suferit.

| AnonimGirll a răspuns:

1. nu prea cred ca el o place
2. poate ca ea il place 50 %
3. te place si pe tine din cate am inteles
4. poate nu vrea ca toti sa stie ca te place
happy

| anonim_4396 explică (pentru AnonimGirll):

a cam spus roxana77 totul..se vede ca te place si pe tine.

| AnonimGirll a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc :*

| R3fl3xTal3nt a răspuns:

Da s-ar putea ca el sa te placa iar ea sa isi fi batut joc de el.Dar mai am ceva de zis de ce nu l-ai intrebat daca te place?

| eu4you a răspuns (pentru R3fl3xTal3nt):

Pentru ca este normal ca baiatul sa intrebe fata, nu ca fata sa alerge ca proasta dupa unu' caruia poate nici nu ii pasa de ea.Cand unui baiat ii pasa cu adevarat de tine, face el primul pas.