| Tenisi a întrebat:

Buna! Am inca o intrebare despre Stefan(baiatul de care imi place). Azi am mers in excursie la Vulcanii Noroiosi (eu, el si inca vreo 11 colegi). Pe drum in autocat am stat cu el…adica erau cate 2 scaune lipite…eu am stat pe unul, el pe altul. Pe la jumatatea drumului nu se mai stia ce e acolo. Toti am inceput sa ne jucam diferite jocuri, iar nimeni nu mai statea pe scaun. Eu am pe telefon un joc la care pun o fata su un baiat degetul, iar ecranul scana degetele si spunea cat% se potrivesc 2 persoane. Eu am facut cu el (el a vrut) si a iesit 84%. Toti din clasa au zis ceva genul "WOW! Ce mult v-a iesit!" Apo ne-am jucat "Adevar, provocare, procent sau intrebare" si cand Stefan a ales procent o fata l-a intrebat cat% ma place pe mine. El a zis ca ma place 75% dupa care si eu am fost intrebata cat% il plac pe el si am raspuns tot 75%. A fost super misto! Dipa care au urmat provocari de genul sa-mi sarute mana sau sa ne imbratisam. In fine…totul a fost frumos. Dar si prietenei mele cele mai bune ii place de el si s-a suparat pentru ca nu a putut veni in excursie. Credeti ca ar fi bine sa-i spun ce s-a intamplat? Si mai am o intrebare. Azi l-am sunat si imi raspundea ocupat. Am sunat peste 30 minule si la fel. Am sunat dupa 2 ore si la fel. Cand am intrat pe mess l-am intrebat dc nu mi-a raspuns si a zis ca vb cu cineva. L-am intrebat cu cine vorbea dar n-a vrut sa-mi zica. Credeti ca vorbea cu vreo fata?

2 răspunsuri:
| Toxicandy02 a răspuns:

Are dreptul sa vb cu o fata, si chiar daca a vb cu ea asta nu inseamna ca o place sau eu stiu orice altceva.prietenei tale poti sa-i spui dc nu? cat de geloasa poate fi? iti este prietena si o sa inteleaga daca baiatul, stefan, te place pe tine si nu pe ea:*bft si continua cu jocurile laughing

| AliceIDK a răspuns:

Mai are dreptul! Dar 3 ore? Cu tine trebuie sa vorbeasca atat de mult!