| Alinamiinima a întrebat:

Hei, fetelor, dacă v-ar cădea cu tronc un bărbat iar la prima întâlnire, în timp ce vă deplasați cu mașina lui, el își strecoară palma între craci la voi, iar apoi oprește într-o pădure și vă propune să faceți sex la el în mașină... Cum ați aborda această situație? Vi s-ar părea ceva mai picant în sensul că ați accepta o partidă de sex de genul sau i-ați trage o palmă respectivului și ați ieși din șăptar?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Dacă își strecoară mâna..."
Nu cred că bărbații sunt atât de proști incat să incerce așa ceva cu oricine, ci cu cele pe care le simt disponibile pentru astfel de aventuri.

| Sofer a răspuns:

A ajuns cu mana în zona ta intima și te-a excitat e clar ca sex urmează.

| alina2k18 a răspuns:

''ați ieși din șăptar?''
Adica l-am apucat pe Dumnezeu de un picior si eu ies din șăptar?
:o
laughing
winking

| Stegman a răspuns:

Nu as face. I as spune ca vreau acasa, si ca trebuie sa ma respecte. Septar din 1990 toamna? sunteti penibile. Lasa l sa ti o traga si dupa te plangi pe aici ca nu te mai cauta, ca ai ramas gravida, sau ca te a lasat in padure. Dar are septar nu? Bine ca sunt baietii destepti si stiu sa pacaleasca credulele ca voi.

| Peachdelight a răspuns:

Nu as accepta așa ceva. De obicei mi s-ar părea dubios ca la o prima întâlnire sa înceapă sa facă lucrul asta. Nu îmi place sa fiu descoperită atât de ușor, prima data trebuie sa lucreze puțin înainte de a obține ceva. Deci cred ca seara s-ar încheia in momentul in care m-ar atinge in locuri intime. Îmi plac plimbările pe jos deci nu am nevoie sa ma transporte cu mașina laughing
Aici depinde de dorințele și principiile fiecăruia. Nu as spune ca e greșit doar ca fiecare avem momente când ne dorim anumite lucruri.

| Jullykss a răspuns:

Dacă creierașul tău îți suflă ca ar trebui s o faci, then do it. N ai nimic de pierdut! Doar sa te protejezi, stay safe girl.