| Unlocked a întrebat:

Hei,fetelor voua va plac baietii/barbatii cu barba? Bine acuma nu barba de popa sau calugar laughing.

16 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Depinde de vârstă, să nu-l îmbătrânească prea mult.

| DeeaMarry a răspuns:

Nu. Inteapa foarte tare si iriti fata cand o saruti.

| Fantasy a răspuns:

Da happy mi se par super sexy..atata timp cat le sta bine

| Auslesse a răspuns:

De regula, nu! dar na, niciodata sa nu spui niciodata! depinde de baiathappy

| iubesc a răspuns:

Mie una nu prea imi place sa aiba prietenul meu ca ma deranjeaza cand ne sarutam insa la alti baieti care li se potriveste e destul de ok.

| h3r a răspuns:

Sunt arătoși și cei cu fața de bebeluș, fină, dar și cei cu oleacă de barbă, cioc, știu și eu, cum îi ziceți voi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Cei cu fata de bebelus sunt cei mai tari, adica eu

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești cel mai tare!

| MadaSweet18 a răspuns:

Depinde unde.

| AllePuffu a răspuns:

Barbatii cu barba mi se par sexy, deci da, imi plac laughing

| Unlocked explică (pentru AllePuffu):

Bun,nu de alta intrebam pentru ca sunt fericitul posesor al unie barbi laughingca-sa zic asa, si na imi si place cum imi sta, doar voiam sa stiu ce mai zic si fetele.big grin Deci i'm sexy laughing)))))

| AllePuffu a răspuns (pentru Unlocked):

Yes laughing

| caus3lov3ya a răspuns:

Pai de ce sa nu recunoastem ca este sexylove struck, dar cam zgarie la pupic puppy dog eyes

| Twichh a răspuns:

Depinde cine poarta barba aia laughing. Daca e frumos si are barba nu ma deranjeaza, dar daca e urat si are barba...pff rolling on the floor)

| Katty2013 a răspuns:

Daaaaaaaaaa,eu cred ca pe unele fete barba le atrage bine nu barba de calugar

| alisia18 a răspuns:

Nu :-))