| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Imi place de o fata de cand a inceput scoala, si acum o luna m-am hotarat sa ii zic pe mess ca o plac, ea a cerut timp sa se gandeasca pentru ca nu stie ce simnte. A trecut o luna si nu s-a intamplat nimic, la scoala incerc sa stau mereu langa ea, sa ii fac complimente. De cateva zile am obs ca in timpul orelor se mai uita la mine, rade la glumele mele si cand ma uit eu la ea nu ma poate privi mult timp, asta inseamna ca ma place?

3 răspunsuri:
| Tuitiiii a răspuns:

Hei! Categoric. adu-i tu aminte '' mai fata ma te-am intrebat si eu ceva acum un car de ani!''=] bine nu chiar asa.happy eu zic ca te place. tu continua ceea ce faci, zambeste fi optimist si nu uita : viata e frumoasa! obs!: daca nu iti da nici acum un raspuns spune-i ca o placi, ca vrei sa fi cu ea, dar ea nu vrea sa iti spuna ceea ce simte pentru tine degeaba, spune-i ca nu vrei sa o faci sa sufere, dar sa iti spuna daca nu este nimic, si chiar daca o sa te refuze tu continua sa fi prietenul ei happy nu o abandona! este cea mai mare greseala!, Bafta multa!:d

| Rianana a răspuns:

[eu cred ca da, aproape asa se intampla la mine, ...eu zic ca te place

| IngerFaraAripi14 a răspuns:

Asa suntem eu si un baiat...eu il tot evit pentru ca nu stiu ce sa fac.el vrea sa iesim.eu evit din nou...