| papys44 a întrebat:

E o fata. E frumoasa.Imi place de ea.

Intrebarea este cum sa ii spun asta fiindca sunt tot hotarat sa ii spun si cand ajung langa ea imi pierd cuvintele si imi e frica sa nu ma respinga. Ei ii plac glumele mele si rade mereu la ele. Intro zi a zis ca ii place cand stau si eu afara.Si chiar am tinuto de mana odata sa se echilibreze pe o bara, si discuta mereu cu mine. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Darkiestmusic a răspuns:

Prima data incearca sa exersezi acasa dupa aceea ii cumperi niste flori si i le dai cand ajungi langa ea nu neaparat flori ii cumperi un tricou un ursulet o inghetata

1 răspuns:
| cabac a răspuns:

Dăi un sărut din senin și dacă te va respinge îi zici că a fost o nouă glumă.