| BiaBubulina a întrebat:

Buna copii.imi place de un baiat si lui ii place de mine deoarece multi colegi mi-au spus ca le-a spus el ca sunt frumoasa si mereu rade la glumele mele si in timpul orelor se uita sa la mine gata sa lesine da el e cu capul in nori.prb e alta. dusmanca mea din clasa( nu ca ma bat cu ea doar ca face pe sefa si e rea) il place si ea si el o place pe ea. ce sa fac ca sal castig eu nu ea? funda big grin

Răspuns Câştigător
| DdyLove a răspuns:

Pai e simplu:*pentru a incepe o relatie cu el trebuie sa vb cu el. sa incerci sa il cunosti apoi puteti vb prin mesaje pentru ca asa incepe si el sa se ataseze cat mai mult de tine sau pur si simplu la scoala il iei de o parte si il intrebi ce parere are despre tine cu adevarat adq nu este bine sa vb cu el prin altii. Daca cu adevarat ii place de tine in momentul ala el iti va sp sau daca e timid tragel de limbalaughing)big grin si incearca sa ii arati cum esti u cu adevarat:X