| nicole332 a întrebat:

Hei. imi place de un baiat foarte dulce de la scoala insa este cel mai bun prieten al fostului meu iubit, nu stiu sigur daca A(baiatul care il plac) ma place as vrea sa aflu si sa ma apropii de el insa exista si S(o fata ce ii este buna prietena lui A) si cred ca lui ii place de ea ce sa fac?sad

1 răspuns:
| IDamon a răspuns:

Pune pe cineva care ii este aproape sa il intrebe ce parere are despre tine. Sau incearca sa ii bagi anumite "fitile" sa vezi cum reactioneaza.