| xGloryaax a întrebat:

Pai am o marre problema eu plac un baiat...maiu bine zis placeam dar am cunoscut alt baiat pe net dar faza e ca baiatul pe care il placeam nu stia iar acesta de pe net stie si ma place si el si nu stiu ce sa fac sa ii spun baiatului "real" ca il plac sdau sa fiu cu baiatul de pe net? dau funa +vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata pierzi daca o sa te vezi cu cel de pe net ia-l pe cel real, cel real te poate scoate in oras la intalniri, iar cel de pe net te poate scoate la un suc el il bea in camera lui iar tu in a ta, pe cel real il poti saruta pe viu iar pe cel de pe net il poti saruta doar prin monitor sau webcam dar ala nu-i sarut real, vrei sa ai un sarut cu o sticla sau cu niste buze. E alegerea ta. funda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Laura1102 a răspuns:

Pe net nu are rost ati pierzi timpul.nu ai cum sa placi o persoana pe care nici nu ai vazut-o in viata ta
Daca il placi pe cel "real" incearca sa-ti faci curaj si vorbeste cu el
Poate ca si lui ai place de tine dar este timid
Incercarea moarte n-are

| YuriBoyka a răspuns:

Cu cel real pe net e nasol mi s-a intamplat si mie.

| Mikaela14 a răspuns:

Sfatul meu este sa ramai cu ala mai frumos.