| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Îmi place mult de o fata din liceu. Ideea e ca ea nu stie (probabil banuieste). Din cate vad, atunci când ii scriu răspunde imediat, si parca ii place aa vorbească cu mine. Însă daca nu ii scriu 2-3 zile sau mai mult, ea nu îmi scrie mie laughing gen as vrea sa stii daca este ea timida sau ceva de genul. Măcar sa nu pun suflet degeaaaba... happy

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Faptul ca ea nu iti scrie prima, nu inseamna ca nu te place sau nu agreaza discutiile cu tine.Pentru a afla care este parerea ei in legatura cu persoana ta cel mai simplu ar fi sa o inviti sa iesiti la plimbare in doi.In cazul in care accepta invitatia deja ai un indiciu important, urmand ca din discutiile purtate sa iti dai seama daca sunteti compatibili pentru a crea un cuplu sau sa ramaneti asa cum sunteti in momentul de fata, doi buni prieteni.Incearca fiindca nu ai nimic de pierdut, ai doar de castigat.Succes

| neutrino a răspuns:

Nu este timida, este o fata normala, cu bun simt feminin.

| BoneShiver a răspuns (pentru neutrino):

Deci tehnic nu strica daca continui Sa "incerc" nu?

| neutrino a răspuns (pentru BoneShiver):

Continua, invitand-o la un "suc"!

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca nu vrea sa te deranjeze de la studiu individual. Sau poate are de invatat pentru BAC sau pentru facultate si nu vrea sa piarda timpul sa-ti scrie tie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil e și nu vrea să te deranjeze.

| BoneShiver a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca e... Sunt oarecum un om mort, pentru ca Si eu sunt timid laughing