| Emmilia a întrebat:

Hei! Imi place mult de un baiat. suntem foarte buni prieteni, vorbim in fiecare seara pana dimineata si ne intalnim. el a avut multe prietene si acum vrea o relatie de lunga durata. noi suntem prieteni face apropouri cu privire ca il plac sau ca ma place. il iubesc si stiu ca cu el trebuie sa fiu. ce credeti el ma considera doar prietena sau vrea mai mult? ce ar trebui sa fac?

10 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Discuta cu el. spune-i ca iti place de el si ca ai vrea sa incrcati sa fiti mai mult ca prieteni. lasa totul sa vina de la sine nu grabi lucrurile

| Annim a răspuns:

Stii ce inseamna : a avut multe relatii? inseamna ca s-a intilnit cu fete care nici nu-i prea-i placeau,, probabil doar pentru frumusetea lor sau mai stiu eu alte motive (iti spun asta pentru ca fetele nu se intilnesc cu baieti pe care nu ii plac). Sfatul meu: nu te aventura atit de rapid cu baieti foarte experimentati pentru ca vei ramine cu inima frinta draga. Fii atenta daca te place sau nu, pentru ca e usor de falsificat o privire de indragosteala pentru noi crede-ma {http://dindragoste.unica.ro/......-te-place} uite aici analizeaza-i comportamentul good luck,,, daca nu te place accepta realitatea pentru ca va fi mai rau :)

| zzzuperman a răspuns (pentru Annim):

Buna idee da-i un articol scris de o FEMEIE care stie ce si cum gandesc BARBATI sa nu mai zicem ca daca te iei dupa articol ar trebui sa crezi ca barbati sunt toti la fel nu se poate ca unul sa fie diferit de celalalt raised eyebrows

| Annim a răspuns (pentru zzzuperman):

Imi faci obiectii? eu raspund cu ce doresc si cui doresc fie ca-ti place fie ca nu... Am citit carti pe asa teme cum ar fi limbajul trupului si crede-ma inainte sa dau acest link am controlat ce scria in el, si nu am gasit vreun rind care sa fie fals. Idee n-am cine a scris articolul, dar limbajul trupului nu-l poate controla complet nimenni si acesta este un lucru comun pentru toti barbatii,

| zzzuperman a răspuns:

Is baiat si crede-ma ca nu as vorbi cu cineva atat de mult daca nu mi-ar placea mult persoana respectiva, tu trebuie sa vorbesti cu el pe tema asta is 99% sigur ca si el vrea sa fie cu tinehappy

| BLeur a răspuns:

Bună.

Pur şi simplu, spune-i că ţii la el mai mult ca la un prieten şi vreţi să fiţi împreunăhee hee, dar asta ar trebui să facă el. Băiatul face primul pas, dar dacă nu o face..mai bine îl întrebi tu, vezi ce zice.
Probabil el nu vrea să strice o prietenie foarte bună, de asta nu te întreabă, şi probabil ştie că nu-l placi decât ca pe un prieten.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : d3l3t3r98

Ai grijă de tine big hug!

| marya1994 a răspuns:

Pai atunci combinate cu el!

| Emmilia explică (pentru marya1994):

Problema e cumlaughing

| marya1994 a răspuns (pentru Emmilia):

Pai incerca sa ii dai de inteles ca il placi si ca iti doresti o relatie cu el.Atunci cand va intalniti asezate in bratele lui intr-un,, mod amical,, kiss

| Doareu200 a răspuns:

Pai incearca sa'i areti k ti la el...k il placi, dar subtil pentru ca daca sentimentul nu e reciproc sa nu se strice prietenia dintre voi.