| gintamauniverse a întrebat:

Hei! Inainte sa va povestesc tin sa mentionez ca stau in Franta si nu vb franceza extrem de bine de-aia nu prea am prieteni si nu vb prea mult la scoala. Deci, am o dilema un baiat din aceeasi clasa cu mine a fost exmatriculat si de ieri am inceput sa ma intreb daca ma plăcea. Uneori se uita la mine, imi mai vorbea si "intervenea" ca să zic aşa cand aveam vreo problema. Voi ce credeți? Pentru că i-am dat ieri follow pe insta dar el nu mi-a dat inapoi laughing stiu ca e copilaresc ce va intreb dar am impresia ca mi-am pierdut iubirea vietii laughing) Apropo am 17 ani

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista chiar si un singur motiv plauzibil care te-a impiedicat sa intri intr-o relatie de prietenie, de simpla amicitie cu acel baiat de la inceperea anului scolar si pana in prezent? Pe Instagram de ce nu-i transmiti un mesaj prin care sa-i dai de inteles ca ai dori sa conversati, discutati?

| gintamauniverse explică (pentru corbulalbrosu):

Nu prea. sunt mai timida si mai mereu cand imi place de cineva nu i-au initiativa si astept sa treacă

| Andreeush a răspuns:

O să găsești pe altcineva.

| melodrama a răspuns:

E prostesc ce ma intrebi

| gintamauniverse explică (pentru melodrama):

Ah da? sunt mai bune intrebarile " aseara am facut sex protejat, pot sa raman gravida "?

| melodrama a răspuns (pentru gintamauniverse):

Desigur, mie se par interesante.

| Alegeo a răspuns:

Asteapta sa-ti dea follow inapoi(sigur iti va da) si baga-te in seama cu el.Nu ramane cu regretul...