| Darius2019 a întrebat:

am o intrebare, dau funda.
Am cunoscut o fata recent, mai mica decat mine, dupa nici o saptaman...deja voia sex, am zis ok nu avem nimic de pierdut, desi ne vedeam pentru prima oara, am ajuns acasa, am inceput, mentionez ca nu imi placea cum saruta si nici ca ma atragea foarte mult si dupa toate astea, nu am reusit sa fac nimic, erectie aveam daca mi-o freca dar daca o lasa era gata laughing si stau sa ma intreb, o fi ceva medical? Sau psihologic? Nu am probleme erectile din cate stiu. Mersi!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a murit pe fond psihico-mintal fiindca fata NU iti placea intratat incat sa induca excitatia necesara. laughing

| Darius2019 explică (pentru corbulalbrosu):

Da, de la sarut mi s-a rupt filmul deci pot zice si asa, dar m-a descurajat intr-un fel laughing) chestia asta

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuia sai pui o punga pe cap si ziceai ca e un fetish care vrei sa devina realitate. Asa o regulai si ramaneai satisfacut