| anonim_4396 a întrebat:

Hei,lume! Deci,am o problema...(funda pentru cel mai bun raspuns). Baiatul pe care il plac(desi,prietenele mele imi spun ca il iubesc) si care se HOLBEAZA la mine in timpul orei (si asta nu e doar o presupunere de-a mea,mi-au spus-o destule persoane din jurul meu),si cand ma uit la el isi intoarce capul.Iar,in pauza, se comporta foarte rece cu mine (ba chiar converseaza mai mult cu persoanele din jurul meu). Vreau sa specific si ca, acum 3 ani era mort dupa mine (si sunt foarte sigura si de asta). Vreau sa mai spun si ca nu e genul de baiat timid,adica, atunci cand vrea sa fie impreuna cu o fata, i-o spune.Deci,sunt intr-o situatie cam complicata...ma place,sau nu!?!?!?(ca sa va spun parerea mea, mie mi se pare ca isi bate joc de mine, pentru ca stie si ca il plac).

Răspuns Câştigător
| SunshineRoyal a răspuns:

Nu este adevarat niik din ce palavragesti acolo baiatul este mort dupa tine chiar nu vezi.ati spun eu as baiat si asa ma comportam cu fata iubita nu fi prostuta

1 răspuns:
| intrebarilacarenuteastepti a răspuns:

Fatoo! E mort dupa tine se vedewinking Asa facea si iubitul meu inainte sa fim impreuna.