| NOKIA234 a întrebat:

Buna baiatul pe care il plac se comporta ciudat de cand am inceput scoala vea mereu sa stau langa el, se holbeaza la mine, vrea sa stea cu mine in anca ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| JaneTheKiller a răspuns:

Poate vrea sa te violeze smug rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Zom a răspuns:

Alooo! Nu e evident? Oare ce inseamna asta?laughing Ori nu ti-ai dat seama ori nu vrei sa-ti dai seama...

| Frumushka a răspuns:

Pai sigur te placepeace sign

| JanTeo a răspuns:

Cred ca nimeni nu ti-a dat rasp pentru ca esti prea proasta sa-ti dai seama ca vrea sa intretina relatii sexuale cu tine sau in cel mai bun caz te place!

| CAROLINAXX a răspuns:

Spune-i pe mes!