| anonim_4396 a întrebat:

Hei, m-am facut cu crema depilatoare in zona inghinala, dar imi raman puncte mici de la firele de par, ce pot sa fac, arata oribil!sad

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

De la crema asa ramansad nu ai ce sa faci...straight face foloseste lama, ceara sau aparatul big grin

| εїз a răspuns:

Este normal să ai punctele mici de la firele de păr, foloseşte o altă cremă, aceea nu era bună, îţi va creşte părul pubian foarte des.

| Adriana_1102 a răspuns:

Date cu o crema de calmare a pielii, pentru ca in momentul de fata, pielea ta este iritata, chiar super iritata avand in vedere ca se vad semnele alea big grin si cu un unguent ceva, este o alifie fff buna, din galbenele, semnele si petele trec imediat big grin
Totul trece, dar trebuie sa ai rabdare! :*

| Babushka a răspuns:

Nu mai folosi crema te sfatuiesc sa lasi parul sa mai creasca si sa te duci la salon sa te epileze cu ceara e mult mai sigur decat sa te faci singura acasa.

| Xtina_8376 a răspuns:

Da'te cu pudra de talc pentru calmarea iritatiei dar bine ar fi sa nu te mai faci cu crema mai bine fa'te cu ceara ca e mai eficient gen dureaza mai mult si nu te iriti atata, cu crema aia te faci de 5 ori pe saptamana si esti iritata in permanenta nu?

| kimora_8189 a răspuns:

Sa nu o mai folosestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dale foc.