| oty2001 a întrebat:

Este un baiat de care imi place si il cheama Justin. am fost colegi dar acum eu m-am mutat si ne-am vazut intr-o zi, la ziua lui, si m-a sarutat si pe mine si pe alta fata. iar pe amandoua ne-a placut la un moment dat. cum imi dau seama ca ma place sau nu?
stiu dor ca pe mine m-a tinut strans in brate si pe ea la fel, dar pe ea a sarutat-o si pe acest site, http://dindragoste.unica.ro/......-te-place, sunt lucruri care le-a facut cu mine dar nu cu ea. m-am gandit si ca ar vrea sa ma faca geloasa? voi ce credeti? sunt disperata! il plac mult si fata cealalta doar se foloseste de el. si chiar eram prietena cu fata aia!

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Poate vă place pe amândouă şi vrea să vă bateţi pentru el laughing
Mulţi băieţi recurg la gelozie pentru a cuceri o fată, dar tu trebuie să stai pe poziţia ta şi să nu te laşi dusă de nas de asemenea indivizi. Degeaba îţi place de el acum dacă el aşa se comportă. Imaginează-ţi ce o să facă cu tine dacă aţi fi împreună! O să te facă mereu geloasă doar ca să fie el sigur că eşti a lui? Ai vrea tu să faci asemenea sacrificiu, să fii mereu stresată? Sau va face în continuare alte fete geloase, doar să vadă de ce sunt ele în stare?
Un individ de genul este un individ slab. Dacă nu e în stare să atragă o fată cu ce are şi cine este el, şi recurge la asemenea practici, lasă-l în biata lui, oricât ţi-ar plăcea de el. Mulţumeşte-i fetei ăleia că ţi-a deschis ochii şi uită-l. În schimb, dacă va veni după tine ca un căţeluş, foarte bine, fii precaută şi suceşte-l şi tu puţin aşa cum a făcut-o el cu tine.

| oty2001 explică (pentru DakotaRoyse):

ai dreptate! nu trebuie sa depind de el! dar totusi va fi greu sa-l uit... oricum, voi incerca. multumesc, m-ai ajutat enorm.

| DakotaRoyse a răspuns (pentru oty2001):

Mai bine să lupţi şi devii mai puternică decât să te laşi călcată în picioare de unul care doar şi-ar bate joc de tine happy

| oty2001 explică (pentru DakotaRoyse):

Dupa acest timp tot imi amintesc o imgine:
cand eu cu el ne bateam (in joaca) amandoi, la un moment dat, sne opream si ne uitam si incepeam sa zambim dar cu cealalta fata (tamaqn cea mai buna prietena) nu se batea si refuza sa o priveasca in ochi. Eu inca incerc sa privesc in viitor.un viitor cu el ce stiu si eu ca il vreau dar nu e posibil.

7 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Ar trebui sa te combini cu varsu' bieber.

| oty2001 explică (pentru beastboy84):

Ca sa stii si tu il cheama Roman Justinian si se citeste Iustin.

| beastboy84 a răspuns (pentru oty2001):

Mersihappy eu nici limba materna nu o cunoschappy

| Almássy a răspuns:

Tru storyhappy