| Radandam a întrebat:

Hei! O fată care este activă din punct de vedere sexual, când vede penisul unui bărbat erect in fața ei, se umezește și se trezește dorința în ea la fel ca în cazul unui bărbat când vede o pasarică?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Degeaba vezi un penis daca ala e urat ca moartea, una e sa vezi un tip frumos, bine facut alta e sa vezi urati cu spume, la fel si noi barbati mirosim a ipocrizie si prostie mereu, si asa genetic femeile sunt superioare

| tup3u a răspuns:

Nu știu alții cum sunt dar eu nu mă umezesc când văd păsărele laughing

| Goete a răspuns (pentru tup3u):

Eu o data m-am umezit... o zi fara noroc, dar nu de la o pasarica mica, era un pescarus, zburand deasupra mea m-a lasat "umed" pe umăr

| Tokyo44 a răspuns:

Aproape la fel cu specificația ca cele mai multe fete trebuie sa simtă și ceva sentimental pentru a simți chiar la fel.

| Mortimer2020 a răspuns:

Și cărei intrebarea?