| Ava1231 a întrebat:

Hei.
Oare daca imi place de un coleg de facultate... si in prima saptamana nu am vorbit deloc ca suntem in grupe diferite.....mai am vreo sansa?

12 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

De ce nu?

| Celcestietot a răspuns:

Da.

| VoidEternal a răspuns:

laughing asta îmi sună ca regula de 5 secunde. Dacă ceva a picat pe jos și îl ridici repede atunci e ok să-l mănânci în continuare.
E deja cumva deja însurat după prima săptămână, sau?

| Ava1231 explică (pentru VoidEternal):

Nu e insurat incalaughing
Dar suntem 82 de fete si 15 baieti in facultate.
Daca il ia alta? sad
Cum sa ii arat ca ma interesează?

| VoidEternal a răspuns (pentru Ava1231):

Ai incercat sa pui o întrebare pe TPU? Poate merge așa
laughing

Dacă da, atunci cred că îți rămâne să intri in vorba cu el. Află-i numărul mai mult sau mai puțin direct și dacă ți-e jena să-i zici verde în față că îți place de el, găsește o abordare mai ocolită. Poate vrei să-l întrebi ceva despre orar, profesori, chestii. Foloseste-ti imaginația.

| VoidEternal a răspuns (pentru Ava1231):

PS: 82 de fete și 15 băieți? Ce facultate e asta? Ma înscriu și eu. laughing

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Bine înțeles că ai toate șansele de ce te gândești atâta de greșit?

unde scrie? unde spune? ca doi oamenii care se iubesc cu adevarat se plac unul pe altul cu Adevărată nu ai voie să-și spună sașii recunoscă cu Adevărată ce simt cu Adevărată unul pentru altul

Cand doi oamenii se plac cu Adevărată cand doi oamenii se iubesc cu Adevărată Nu trebuie să le fie frică să spună ce simt unul pentru cealaltă cu Adevărată

capul sus du-te si spune-i ce ai pe inima si sufletul.

| Willis a răspuns:

Păi normal că mai ai. Doar nu au sărit alte 10 fete pe el, și i-au furat mințile.
Fă ce ți-ai propus.

| Ava1231 explică (pentru Willis):

Dad nu mi am propus nimic incalaughing
N am idee cum sa fac sa vorbesc cu el

| Willis a răspuns:

Ei si cu tine acum.
Găsești tu o situație, îi ceri să te ajute la ceva.
Îi spui că ți-a șoptit o păsărică, că știe el sau cunoaște ceva.
Un motiv acolo să intri in vorbă cu el.

| Anonim5695 a răspuns:

Normal?,daca e singur, bineinteles. Daca afli ca are gagica, da i pace

| Ava1231 explică (pentru Anonim5695):

N are gagica .....inca