| Play4hack a întrebat:

Hei. Pe 3 august am facut "sex" cu prietena mea. Am pus cratima deoarece nu am facut chiar asa. Am facut doar anal dar nici anal nu pot zice va doar o atingeam la acea gaura. La partea sensibila a fetei nu am atins-o. Dar de atunci dupa ziua in care am facut asta i-a fost rau 3 zile a lasat-o dupa 10 zile iar a apucat-o i-a venit si ciclul inainte de termen cu 2 saptamani si a tinut-o doar 2 zile. Oare sa fie insarcinata? Nu am ejeculat deloc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca prietena ta are ciclul menstrual foarte dereglat, motiv pentru care ar trebui sa se prezinte la o consultatie ginecologica pentru a i se prescrie tratamentul adecvat de urmat in vederea unei posibile reglari a ciclului pe viitor. In privinta simptomelor mentionate care au afectat-o pe prietena ta dupa acea ''joaca sexuala'', se poate afirma fara teama de a gresi ca daca acele stari au existat cu adevarat si in realitate, au avut motive sau origine medicala, dar in mod sigur nu au fost provocate de o sarcina fiindca asa ceva este ABSOLUT IMPOSIBIL sa se formeze in conditiile descrise. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu poate fi gravida.

| Mircea08 a răspuns:

Oamenilor normali li se intampla lucruri normale

| teo530 a răspuns:

Daca nu s-a scurs in vagin si nici nu ai ejaculat nu are cum. Si asa cum a zis si corbulalbrosu sa consulte un ginecolog.

| Anonima283 a răspuns:

Ce cratimă ai pus? Nu cred că e însărcinată...

| Play4hack explică (pentru Anonima283):

Ghilimele scuze. Sunt destul de speriat.