| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Poti sa faci videochat fara sa-ti arati fata?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, poti sa ramai ''incognito'' insa poti fi sigura ca si numarul celor care acceseaza respectivul ''chat'' va fi mult mai mic si ca atare si castigul va fi substantial mai mic decat al celor care apar asa cum i-a facut.....mamica lor. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu pentru ca multi se mai uita si la fata cand vor sa plateasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pui o punga de carton pe cap. Si ca poza pentru cei care te cauta sanii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, poți.
Dar ar fi și mai fain să nu-ți arăți nici trupul.

| Bernardus a răspuns:

Daca vrei sugerez sa o dai pe fetish-uri, sa porti o masca (preferabil de catwoman), si majoritatii nu o sa le pese de fata

| Ara997 a răspuns (pentru Bernardus):

Oricum la majoritatea nu le pasa de ..nimic.