| Kim002 a întrebat:

Hei prieteni, am mare nevoie de ajutorul vostru
este vorba despre un baiat, cand ma duce acasa, ne sarutam si se comporta foarte frumos cu mine, noi am mai fost impreuna un an, iar acum e pare ca amandoi ne placem reciproc, deci cum as putea sa il intreb ce suntem de fapt?
adica nu vreau sa continuam sa ne saruta fara sa stiu ce vrea de fapt?
dar totusi, nu vreau sa il intreb direct ( sunt cam rusionoasa)

Funda

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

...sI daca el spune ca sunteti iubiti, asta inseamna ca, chiar sunteti?

| h3r a răspuns:

Data viitoare când vă vedeți, îl întrebi ce simte, dacă își mai dorește ceva.

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Daca isi mai doreste si altceva, ca daca o saruta inseamna ca totusi vrea ceva.

| h3r a răspuns (pentru Mirke):

Dacă își mai dorește ceva/ dacă își mai dorește și altceva...tot aia e. Da, probabil că își dorește. Ea va vedea ce... sper.

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Copii sigur nu! dar poate sa incerce

| Mirke a răspuns:

Pai nu stii ce sunteti? oameni, tineri, indragostiti, vrei ceva oficial o diploma in rama, tu ce vrei de fapt? un inel? ca sa fiti logoditi? daca vrei ceva serios il prezinti parintilor si atunci daca fige e clar ca el nu vrea ceva serios. sau intreaba-l, e greu?

| NiKoLeT a răspuns:

Pursisimplu inro seara poti sal rogi sa te asculte si sa nu sa se supere, fa-ti curaj si intreaba-l daca vrea sa fie cu adevarat cu tine sau doar se distreaza, daca nu iti raspunde inseamna ca poate esti o distractie sau singur nu stie ce fel de relatie e astabig grin, insa poti sa-l vezi cum se comporta, daca o zi intreaga nu ati vb si seara vb si iti zice ca ii e dor, sau i-a fost dor sau te scoate la plimbari e si normal ca vrea eva serioshappy vezi si tu

| CrissuLinii a răspuns:

Uit cam assa: Te comporti cu mine deparca am fi impreuna. Asta e intrebarea mea pentru tine, ce ma consideri? Suntem doar prieteni sau suntem intro relatiebatting eyelashes?

| BrokenHeart98 a răspuns:

Ai putea sa incepi asa... "Stii ma tot gandeam... ne sarutam, ne alintam, ne comportam frumos unul cu altul, dar suntem doar prieteni sau vrei sa fim ceva mai mult decat atat?
". Incearca... poate ti-am dat ideii. Bafta!