| IoanaVasile12 a întrebat:

Hei, prietenul meu a avut o erecție în somn și un mic orgasm, este normal?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E ceva normal. Te-a visat.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este normal!
Asta se intampla tuturor baietilor la pubertate si se cheama "polutii nocturne".

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| doctorandus a răspuns:

Inseamna ca n-ati facut suficient sex.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu stiu daca este normal, daca doarme cu tine. Inseamna ca sufera de LDP.

| Goete a răspuns:

Si tu de unde stii? :p
Este normal, erectia e aproape mereu, dar "micul orgasm" se rezuma la faptul ca te trezesti cu sperma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc vise umede, si nu, nu sunt doar la baietii la pubertate.
Se intalnesc si la varste mai inaintate din cauza tensiunii sexuale prea mari.

Răspuns utilizator avertizat
| vasile2222 a răspuns:

Te-a inselat in somn happy

| Stonehard a răspuns:

Foarte normal. Uneori în timpul nopții, bărbații au erecții, și se întâmplă chiar să ejaculeze.

| Goete a răspuns (pentru Stonehard):

Erectii, uneori?
Poate uneori nu?