| SoulOnFire a întrebat:

E normal sa am orgasm si sa ejaculez fara a avea erectie? Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ce dobitoci, normal ca poti sa ai orgasm si sa ejaculezi fara sa ai erectie. Asta se poate intampla in somn cand ai un vis despre sex sau nu stiu ce altceva te excita pe tine, si te trezesti in timp ce ti dai drumul fara sa fii in erectie... Se mai poate intampla si la unii care sunt prea sensibili la atingerea unei femei si isi dau drumul fara sa faca nimic.

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Când era asta : când făceai sex cu o femeie, când te masturbai sau când făceai pișu. În situația nr 3 nu era ejaculare, era pișu. Tu ai habar ce înseamnă cuvântul orgasm și când se poate pune problema, că ai orgasm?

| Andreutsa25 a răspuns:

Sincer eu nu am auzit de asa ceva... poate, cum spune si tpuser007, sa ti se intample in somn, dar cred ca si atunci ai o oarecare erectie...e ciudat sincer.Mergi la un medic specialist si te vei lamuri happy

| FuckOnCocaine a răspuns:

Ești fată?

| FORMULADTI a răspuns:

straight face Nu prea, nu am auzit inca de asa ceva.Mergi si tu la un medic cu toata rusinea. Poti avea o dereglare ceva!

| shobo a răspuns:

Depinde cand ai, eu de exemplu ma simt jenat de chestia asta adica de 3 ori pe saptamana am polutie seara.