| Matrix123 a întrebat:

Hei. Probabil raspunsul e destul de evident, dar sunt curios de parerea voastra. M-am indragostit de o fata si cred ca si ea simte la fel (imi trimite poze cu ea, diferite snap-uri, vorbim zilnic). Da, recunosc, nu am curaj sa ii zic ca o plac. Imi e frica sa nu stric ceva (probabil o sa vad raspunsuri gen: "Ce sa strici daca si ea te place?". Pai, sincer nu stiu. Si, daca tot e chestia sa ii zic ca o plac, imi puteti spune cum? Vreau sa imi aleg cuvintele exact asa cum trebuie. Va rog mult, nu vreau raspunsuri la misto.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Glumeste cu ea, vorbeste deschis despre orice. Si printre altele fa cateva glume si despre o eventuala relatie. Apoi o sa vina momentul sa ii zici cum sta treaba.

| Emma30555 a răspuns:

Invit o și tu la un suc, la o plimbare, sa va cunoașteți mai bine, lucrurile astea vin și de la sine, ea își da seama ca o placi și prin fapte nu trebuie sa i spui neapărat ceva dar important e sa ai inițiativa sa treci la următorul pas.

| alexalx1234 a răspuns:

Să ști că pe snap o persoană poate trimite poze cu ea întregii liste de prieteni, deci nu înseamnă nimic.

| Matrix123 explică (pentru alexalx1234):

Wow, si asta e raspunsull tau? Alta completare nu mai ai? Decat sa zici ca nu inseamna nimic?

| alexalx1234 a răspuns (pentru Matrix123):

Spune-i ca iti place si daca te refuza aia e. Ele nici nu stiu ce vor. Sunt prea aeriene si nu stiu pe ce lume traiesc.

| Matrix123 explică:

Vreau sa ii zic asta pentru ca nu imi doresc sa o pierd, nu vreau sa ratez aceasta sansa. De aceea zic, ca poate daca ii spun ca o plac, dau lovitura.