| Anonima6754 a întrebat:

Hei TPU happy Plac un băiat de câteva luni dar nu vorbeam deloc și nici nu ne-am vazut niciodata in viața reala deși îl cunosc așa. Făcea focuri pe snap și i-am dat add și mi-a trimis snap și de atunci vorbim zilnic, noi ne urmărim pe insta dar nu vorbim, as vrea sa vorbim și noi despre alte chestii, sa vorbim poate pe insta sau chiar sa-i spun ca-l plac, efectiv sunt pregătită de o relație cu el, simt asta și chiar vreau asta! Dar nu știu cum sa fac! Îmi e tare frica de fz. Ce sa fac? Chiar aș vrea sa vorbesc cu el altfel și sa ii spun chiar ca-l plac! Vreau sfaturi serioase de la cei care știu! Va rog nu ma criticati! Urgent!

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

De unde stii ca el ar vrea o relație cu tine? De ce va faceti toate așteptări nerealiste? Sunteți copile

| RowseRj a răspuns:

În primul rând nu tu trebuie să fi pregătită. Amândoi trebuie. Dacă el te cunoaște doar ca fata de pe snap și insta eu zic s-o iei ușor. Dă-i mesaj pe insta. Spune-i ceva de genul. Mi-am zis să-ți dau mes pe insta dar nu eram sigura dacă se supără iubita ta. Dacă nu ști dacă are prietenă. Dacă nu are ești norocoasă

| Anonima6754 explică (pentru RowseRj):

Eu știu ca nu are, dar pot încerca sa întreb asta. Multumesc mult! Oare mai putem vorbi in privat? Poate ma ajuți cu unele sfaturi. Multumesc mult oricum!

| RowseRj a răspuns (pentru Anonima6754):

Sigur. Dă-mi mes