| Toncualexu a întrebat:

Hei, salut, am o intrebare mai personala, cum pot excita o fata fara sa o ating in anumite locuri, pentru ca ea e clasa A-9-A, dau funda?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin excitatie erotica auditiva sau vizuala.

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Daca nu o poti atinge in anumite locuri, e mai bine sa nu o exciti. Daca pleaca acasa cu chiloteii uzi de la intalnirea cu tine, ai mari sanse ca a doua oara sa nu o mai prinzi.

| DaniTDCI a răspuns:

Las-o sa-s termine scoala rolling on the floor) apoi mai vb

| Hitback a răspuns:

Ii spui ca vrei sa bagi un suc in ea.
Te plimbi cu bicicleta apoi te faci ca intrii in ea si ii spui. Scuza-ma aş intra in tine da'fara bicicleta. Vrei?

| PufyPufarina a răspuns:

Pai o poti saruta pe gat si sa o mangai pe unde poti.