| badboyyy a întrebat:

In ce locuri se excita fetele? ps:dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MaditsSaaa a răspuns:

Depinde de fata.eu ador sa fiu sarutata intre sani :X ma excit :X:X:X
Si jos, bineinteles blushing

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In autobuz, in pat, in gradina, in bucatarie...

Iar cel mai erogen organ al femeii (si nu numai) este creierul.
Acum ca o stii, spor la treaba!

| ViseleSuntSacre a răspuns:

Eu una ma excit in jurul gatului, al urechii si pe spate big grin
Acum depinde de orice fata, multe zone ale corpului fiind sensibile: urechi, gat, sani, burta, picioare, spate... si in coltul buzelor big grin

| Puffy_9912 a răspuns:

In jurul gatului urechii... burta depinde de fiecare fatatongueunele si pe picioaretongue