| caty_1428 a întrebat:

Hei salut, Imi place de un baiat mult, nu stiu ce sa fac, m-am intilnit cu el mai mai demult dar ne-am despartit cam ne sfadeam, acum tot il iubesc si il intrebam daca si el ma place dar el cind imi zicea ca da cind nu, nu stiu ce sa inteleg ce sa fac, as vrea sa-l uit sal scot din mintee nu mai supor atita ma gindesc numai la el si gata, spuneti-mi va rog ce sa-i zic ca sa vad daca ii place cu adevaraat, ce sa fac ca sa ma placa? cum sal uiiit? eu il vad la scoala si se uita la mine, si nu il pot scoate din cap si gata mia intrat de atunci in inima si nu il pot scoate va rog muult ajutati-ma funda!sad

Răspuns Câştigător
| Patricia_8331 a răspuns:

Uital pur si ispmlu daca nu poti...e o problema putin mai mare pai uite iesi in oras cu prietenele in oras ca sa uiti d el daca nu poti nu te uita la el cand el se uiyta la tnm sau razbunate pe el adica: spune-i unui coleg de clasa sa te ajute ca sa ii faci in ciuda la baiatul respectiv si fate ca te pupi cu el ca si cum ai fi iubit cu el stii? fa scene cu el pe care le facei si tu cu iubitul tau / fostul tai iubit.mai cheama o prietena buna acasa sa te mai descarci cu timpul il vei uita sau poate o sa va reinpacati

2 răspunsuri:
| Dunnamite a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti vezi de treaba ta si sa nu-l mai bagi in seama. daca te place o sa te caute, daca nu, nu!

| ioana_8259 a răspuns:

Baiatul este nehotarat, spune-i ceea ce simti poate asa rezolvi problema daca nu ii spui o sa iti para rau ca nu ai incercat.macar incearca sa vezi ce are de gand si sa stii si u ce sa faci daca vezic nu vrea uita-l inseamna ca nu e de tine.succes!