| ReadyToHelp a întrebat:

M-am despartit de preitenul meu chiar ieri si sint chiar fericita, insa imif ace curte de mult timp alt baiat sh mentionez ca ne-am intilnit mai demult dar ne-am despartit cu 4 luni in urma el insa tot mai vrea sa ma intorc. Ma gindesc la el mereu dar nu stiutiu de ce nu sint sigura cal iubesc. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dependentă de ciocolăţiii ♥ a răspuns:

Pai depinde din ce motive v.ati despartit. si de baiat. daca ai incredere in el si te poti baza pe el cred ca v-ati putea impaca. e de ajuns sa il placi, iubirea se castiga in timp big grin happy

sper sa iti fi fost de ajutor :* acum faci ce crezi u ca este mai bine happy
macar mai da o sansa relatiei si daca nu merge pui punct happy

pa :*

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu zic sa stai un pic singurica si sa fi atenta la ce simti, iubirea poate fi ascunsa adanc in inima ta. In orice caz, nu-i face asta, sa iesi cu el si sa-i dai sperante false, ca apoi sa-ti dai seama ca nu poti simti nimic pentru el si sa va despartiti cand el a devenit si mai legat de tine.

| DianaAndra1 a răspuns:

Poti sa fii cu el.De ce nu? Daca v-ati inteles. Nu pierzi nimic.De nu-ti place atunci va despartiti.
Bafta!

| bebe91 a răspuns:

Cred ca sti si u zicala aia "incercarea moaret n-are". tu sti cel mai bine cum te-ai inteles cu el in timpul in care ati fost impreuna.cred ca merita sa ii dai o sansa si daca nu ee ceea ce astepti poti oricand pune punct.