| Becanee a întrebat:

Hei salut TPU.In vacanta de paste as vrea sa imi fac parul un portocaliu asa mai inchis.Nu vreau vopsea. Vreau nuantator.Stie cineva un site de un pot sa comand un nuantator portocaliu mai inchis sau un magazin in Constanta? Funda!:d

4 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

De la orice magazin de bricolaj...

| ammona a răspuns:

Gasesti aici www.pisica-neagra.ro - sau pag lor de fb: https://www.facebook.com/PisicaNeagraRo
Sunt f bune eu le folosec pe aproape 2 ani :D - ies la spalat in timp...depinde cat de des iti speli parul evident si au niste anunate de portocaliu foarte dragute :)

| deea131313 a răspuns:

Are si pe www.bestial.ro sau dar este semipermanent

| Becanee explică (pentru deea131313):

Cum adica semipermanent? Adica nu tine mult sa intelegraised eyebrows?big grin