| missfourtune a întrebat:

Sunt satena inchis. As dori sa ma fac cu nuantator in asa fel incat sa fie un saten mai deschis spre portocaliu. Cu ce culoare ar trebui sa ma fac? Vopseaua arde parul si nu doresc sa mi-l stric dar vreau o schimbare.

2 răspunsuri:
| RubyDonnahue a răspuns:

Cu nuantator nu o sa rezolvi nimic. Nu poti folosi decat vopsea pentru a deschide parul. Foloseste o nuanta de Syoss sau Palette de blond (nu decolorant.) nu se intampla nimic, trust me.

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Hmm, un blond, dar nu-l lesi foarte mult pe par,
Dar de ce nu-l lesi asa, si sa-ti faci suvite blonde?big grin