| piticu44 a întrebat:

Hei, salut TPU! (Nu știu cum sa incep) Deci cunosc o fata de mai mult timp si imi place de ea, cand mă mai intalnesc cu ea o fac sa râdă, cand ma vede ma asteaptă sa merg cu ea, dar nu stiu daca ea ma place pe mine! cum imi dau seama ca ma place? Vorbesc frumos cu ea, vorbeste cu mine imi trimite sms-uri o sun si eu in fiecare zi asa si acuma 3 zile nu am mai vorbit cu ea si astazi am intrat pe mess sa vorbesc cu ea ..si nu prea mai vorbeste cu minee nici noapte buna nu mai spune nici pa nimic ...Nu stiu ma simt singur si spun mereu ca nu ma place nimeni (Am 17 Anii)

Ps: dau funda

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Fa si tu un pas in plus. Invit-o undeva, ofera-i o floare. Fetele nu asteapta la nesfarsit si nu le plac fraierii.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te place, dar acum a avut si ea treaba. Nu intra asa usor in panica, gata, nu ma place nimeni!

| cristimihailov a răspuns:

Poate e mai bine sa o suni sa o intrebi ce s-a intamplat. Pare foarte probabil sa isi fii facut prieten.

| piticu44 explică (pentru cristimihailov):

La asta ma gandesc si eu happy

| wasilika24 a răspuns:

Salut ar fi bine daca ai vb cu ea si vei spune ce simti nu trebu sa te gindeti la asa ceva trebu sa fii mai indraznet mai curajos daca tio place asa tare arata-i si spune-i in fata poate ea asta asteapta