| Twist a întrebat:

Hei! scuzati categoriabig grin Aceasta intrebare este pentru fete pentru ca baietii nu prea se pricep!

Deci...acum cam 2 luni si ceva m-am tuns bob.parul mai mi-a cresut (putin ce'i drept) Si in fiecare zi il am la fel asa ca v'as ruga sa'mi spuneti si mie niste coafuri pentru parul mediu pentru m-am saturat de el asa! Si daca stiti cum as putea face sa'mi creasca parul, masti sau ceva! Si daca ati folosit ulei de ricini, functioneaza? Fundaita

5 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

laughing)))) ce raspunsi ti-a dat MajorAsshole laughing)), pai tundel scurt in spate, tepi cauta pe net poze gasesti ceva ce iti place, si uleiul de masline functioneaza, trebuie sa il incalzesti putin si sa iti dai la varfuri si la radaciniwinking tongue

Răspuns utilizator avertizat
| MajorAsshole a răspuns:

Cine raspunde la intrebarea asta, fiind in categoria Dragoste si Sex e clar ca nu are nici un principiu. Deci, mai fetito, in cazul in care tu nu doresti sa ne intrebi cum poti face sex cu parul tau sau cum poate face alticneva sex cu parul tau sau cum se poate ca unele persoane se indragostesc de parul altor persoane sau cum se face ca sunt persoane narcisiste indragostite de parul lor SAU ORICE ALTA INTREBARE care sa creeze o legatura cat de mica intre Dragoste si parul tau, iti sugerez sa ne lasi in pace si sa iti muti intrebarea la Beauty & Fashion, ca de-aia exista categoria acolo! Vai de mama voastra, sunteti NOROCOSI ca nu-s eu admin aici!

| Twist explică:

@djmaxtor007 imi pare rau eu nu vad legaturabig grin
si @MajorAsshole imi pare rau ca te deranjeaza asta si se pare ca nu poti dormi noaptea pentru ca punem intrebari in categoria gresita! am pus'o la dragoste & sex pentru ca la beauty & fashion primesc un raspuns maxim 2 si eu voiam mai multe pareri! si tu te consideri o persoana fara principi pentru ca ai spus : ''Cine raspunde la intrebarea asta, fiind in categoria Dragoste si Sex e clar ca nu arenici un principiu!''oricum e dreptul tau sa spui ce gandesti asa ca nu te judec!
p.s:este si la beauty & fashion!

| djmaxtor007 a răspuns:

Fa-ti Un Control La PSI.atru