| aLina_8828 a întrebat:

Hei-.-
sunt cu un tip de o luna jumatate, dar nu imi pot da seama daca il iubescstraight face.
imi place de el, si vreau sa petrec cat mai mult timp impreuna cu el, nu vreau sa ne despartim, nici el nu vrea. dar parca nu simt nimic. oare dc?! pentru ca suntem de numai o luna? nici el nu mi-a zis ca ma iubeste.doar stiu ca tine la mine...
ast parerihappy. funda.

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

O luna jumate e putin s aiubesti pe cineva. ramai cu el si o sa iti dai seama. sau numai vb cu el catev zile si daca iti vine dor happy inseamna ca e iubire.

| Pavel5479 a răspuns:

,,imi place de el, si vreau sa petrec cat mai mult timp impreuna cu el, nu vreau sa ne despartim" cred ca asta e iubire

| dddd_5757 a răspuns:

Sicer, cred ca dupa o luna jumatate e cam putin pentru iubire.Depinde asta si de mentalitatea fiecaruia, dar dupa mine tie iti place mult de el, iti este foarte drag si te indragostesti.Da' in niciun caz ca-l iubesti! Asta e doar parerea mea.Ce simti doar tu sti!:-D