| CollorDreams99 a întrebat:

Hei.Sunt impreuna cu un baiat de vreo 3 saptamani si ceva..stiu ca e putin,dar ne certam aproape zilnic,dar ne iubim.
Ne certam din absolut orice prostie, dar ne impacam repede.
Ideea e ca am nevoie de cateva sfaturi.Ce sa fac sa nu ne mai certam atata?

Răspuns Câştigător
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Cauta sa eviti, nu va mai certati din orice si nu va mai dati motive

7 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Unde e INTELEGERE si IUBIRE nu e cearta din orice prostie! Astea sunt chestii de copii. Daca ai 13-14 ani e clar.

| Mikhtarian a răspuns:

Daca vei evita ta, el va continua, crezand ca el detine puterea in cuplu.
Simplu, ii explici, gata..lasam cearta la o parte.

| e7d7n7 a răspuns:

Să mai creşti.

| Own3r a răspuns:

Nu mai cautati motive sa va certati...

| Șurubelniță a răspuns:

Din ce cauze va certati? Sau mai bine zis ce reprezinta aceasta cearta pentru voi?
Din 99-le de la nume, sa inteleg ca esti nascuta in 1999 si ca ai 13 sau 14 ani?

| Melany8 a răspuns:

Să fii de acord cu părerea lui

| mikomin a răspuns:

Despartete de el, daca va certati zilnic...nu poti avea o relatie cu el...