| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 1 an si 1 luna. Pana acum 1 luna totul mergea perfect. Ne certam (nu zic nu), dar mereu ne impacam si uitam. Acum e altceva. Simt ca ne-am schimbat amadoi si ne certam din orice prostie. Sunt sigura ca a mai trecut lumea prin asta si vreau sa ma ajutati. pentru ca, dupa cum spunea renumitul Alex "nu-i pacat sa pierzi iubirea printr-o cearta?".
Ideea e ca ne iubim foarte mult si suferim amadoi cand ne certam. Chiar nu stiu ce se intampla.
Mai e ceva, amadoi zicem ca poate ar trebui sa renuntam dar nici unul nu putem.( a doua zi ma suna el, sau il sun eu, sau ne intalnim si tot ne impacam )

3 răspunsuri:
| Jurnaldedecembrie a răspuns:

Ar trebui sa vedeti ce nu merge intre voi si sa ''actionati''impreuna.Ai grija caci iubirea e ca o floare; daca nu e udata la timp se usuca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am trecut prin asta, ne-am certat, am stat despartiti 2 luni(si inainte ne certam tot timpul din diferite motive) dar problemele cele mari au intervenit dupa impacare...ca 8 luni de zile mi-a vb urat, ma insulta...si tot zicea ca sunt eu dusa cu capul
Acum s-a sfarsit si nu as mai dorii vreo alta reimpacare... e foarte adevarata vorba aia "ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust".

| kissie a răspuns:

între voi a aparut ceva poate aveti nevoie de o schimbare poate el este gelos sau poate vrea sa stati separati o vreme poate el nu te mai iubeste desi îmi pare rau sa spun asta ce îti garanteaza tie ca el te iubeste îmi pare rau sa spuna sta sper sa nu te superi dar îmi dau si eu cu parerea poate el crede ca te iubeste dar nu mi simte nmic la fel ca la inceput sper sati fi fost de ajutor cu ceva :*:*:*