| pogo a întrebat:

Hei toata lumea. Funda! laughing. Cum pot sa-i sugerez unei fete ca imi place de ea? Si fara raspunsuri de genul spune-i in fata sau invit-o undeva pentru ca fiind in aceeasi clasa mi-e prea frica de un refuz. happy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Trebe sa distrugi frica din tine si ii zici daca vrea sa dea o tura cu tine prin zona, daca da in timp ii zici ca o placi.

2 răspunsuri:
| AndaAndutZa20 a răspuns:

Prin complimentehappy.nu e greu,ii spui ca e frumoasa,sau ca iti place culoarea parului ei, sau OCHII EIlove struck, imbracamintea.incaltamintea,etc.happy,dupa un timp... poate isi va da seamahappy.

| AnnaAbba a răspuns:

Pai trebuie sa te dai la ea. Incepe cu statul langa ea si apoi ii zici daca vrea sa iti dea un pupic de ramas bun si atunci tu o saruti. Apoi o conduci acasa si o saruti.