| ProblematicUser a întrebat:

Dau FUNDA! E o tipa si imi place de ea,dar sunt niste bariere care nu ma lasa sa o invit undeva... vorbesc cu ea si etc dar ea are multi prieteni, e mai cunoscuta si eu am cativa prieteni si lumea ma stie doar din vedere.Mi-e si frica sa o invit undeva pentru ca daca ma refuza o sa le spuna prietenilor aia multi si eu o sa ajung facut de rusine.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu vad asa un motiv de a te face de ras. Daca ea le spune prietenilor si rade de tine cu ei chiar nu era potrivita pentru tine. Asa ca, incearca...

| Ezeru a răspuns:

Nu ai de ce sa iti fie rusine ca inviti o fata la un suc. In plus ce iti pasa de ce cred prieteni ei.
Eu zic sa o inviti si orice se inampla va fi bine. Daca te refuza asta e alta, dar nu vad de ce ar refuza.

| Georgemy2 a răspuns:

Incerca sa te apropii cat mai mult de ea, si o sa-ti creasca sansele sa accepte invitatia ta in oras. Ce? Sa te faci de rusine? laughing te-a refuzat o fata, e jenant pentru ea, ca vine un baiat la ea si o invita undeva iar ea refuza