| Charm a întrebat:

Acum cateva zile...am fost in orasul unde locuiesc bunicii mei, si langa acel oras mai este unul, adica orasul meu natal unde am locuit. Fiind zilele orasului am mers cu cativa prieteni dar ei au trebuit sa plece mai devreme si am ramas doar eu. Plimabandu-ma pe acolo m-am intalnit cu "fratello" si inca cativa prieteni.

Si asa ca de obicei am facut fel si fel de nebunii, ne-am distrat, am baut putin...etc. In tot timpul in care am fost cu fratello si restul, el s-a comportat foarte frumos cu mine, adica ma lua in brate, glumea cu mine si cand mi s-a facut putin cam frig mi-a dat geaca lui. Cu mult timp in urma mi-a placut de el dar cand am auzit ca ii place de una din colegele mele am renuntat si am incetat sa mai tin la el. La faza cu colega l-am ajutat cu ce am putut chiar daca imi era cam greu si pana la urma s-a dovedit ca ea nu vroia sa fie cu el. De atunci nu am mai avut sentimente pentru el mai mult decat prietenie.

Ceea ce ma macina e ca in acea zi a orasului am inceput sa il plac si nu stiu cum sa mi-l scot din minte.
Nu cred ca el ma place, adica el ma crede doar o prietena, sorella lui de suferinta. Voi ce credeti? Nu stiu ce sa cred...adica s-a comportat asa de frumos cu mine doar pentru ca sunt "sora" lui sau poate simte ceva pentru mine? Uneori devin paranoica cand se intampla ceva de genul asta si vreau sa fiu sigura care e adevarul. Dau funda! Kisses, bye! :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a comportat asa cu tine deoarece esti sora lui, adica cum vine asta sora si fratele sunt un cuplu? Eu iti zic sa cauti pe altcineva nu sa cauti ceva la fratele tau.

| Charm explică (pentru anonim_4396):

Nu suntem frati! de ce crezi ca am pus in ghilimele "fratello"! El mie un prieten foarte bun si mai nou suntem ca fratii sau ceva de genu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Charm):

Pardon am citit pe fuga.