| Dskajdjsj1 a întrebat:

Hei TPU
Acum ceva timp un coleg de clasa a început sa fie obsedat de aspectul meu fizic si a tot insistat sa fim împreuna ca ii place posteriorul meu si sânii, a zis ca se lasa si de fumat doar ca sa fim împreuna. La vremea respectiva am refuzat, dar acum câteva zile l-am revăzut si mi-a zis ca propunerea lui de a fi împreuna cu mine este inca valabilă
Nu stiu ce sa fac ajutați-mă cu un sfat

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De acord, dar cum am zis nu poți să îi zici un tipe că vrei să te angajezi într-o relație când de fapt nu vrei. Consider că nu e etic. Adică îți expui din timp intențiile cu privire la natura relație. Și din ce-a spus tipa, tipul e atras de ea strict sexual și nu intenționează să se angajeze într-o relație.

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Fata dura, imi place! Autoritate, atitudine, fata/cele 3 cuvinte dupa care un barbat moare!

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

D'oh. rolling on the floor
Aspectul meu cupleaza cu vreun fel de duritate? rolling on the floor
Sau te referi la scriere? happy
Cand vreau pe cineva, pana se prinde el de ''autoritatea'' din spatele chipului meu ''fioros'', am ghearele in inimioara lui.

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Cu alte cuvinte, prezinti fata perfecta!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Man ce e etic, pentru sex am face orice, desigur ca nu e moral, nu promovez asa ceva, dar baieti cuminti sunt in zona prieteniei mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.
Cum sa iti zic eu tie..trebuie sa iti fie clar un singur lucru : ca te vrea pentru sex.Nu ii pasa de tine, ii pasa doar de corpul tau. Daca vrei sa faci sex cu el,sa fi t@rfa lui, ok, du-te, daca nu, nu o face.E alegerea ta.
#generatiavietii.

| Interlopu_Piulita_1976 a răspuns:

Vrea sa te **** nu te baga pe el

| Emilian65 a răspuns:

Incearca o relatie cu el si vezi cum se comporta cu tine.