| Magda20 a întrebat:

Hei TPU, acum iubitul meu s-a cumințit foarte tare, e de nerecunoscut laughing în sensul că își ține mâinile acasă și nici nu mai face ca înainte. Doar că azi a zis că îl "omor" încetul cu încetul dacă nu îi dau ce îi trebuie. Ce credeți că trebuie făcut? Având în vedere că eu cred că încă nu e momentul.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cat iti bati joc de el, nomal ca nu esti pregatita ca astepti un golan cu care sa faci sex

| Magda20 explică (pentru RAY):

Nu îmi bat joc de el, pentru că țin mult la el, dar nu cred că e încă momentul.

| RAY a răspuns (pentru Magda20):

E ca si cum ai lasa un peste pe uscat

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie ignorat, ca nu moare nimeni din lipsa de sex. In plus, are varianta masturbarii, asa cum o fac toti baietii si barbatii, zilnic sau aproape zilnic.

| corbulalbrosu a răspuns:

Stapana gospodariei, pe perioada noptii dezleaga cainele din lantul de peste zi si-i ofera libertatea de ''miscare'' pana dimineata. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i ca nu esti pregatita pentru ce vrea el. In acest fel se poate orienta catre o alta fata care ii permite sa-si satisfaca placerile.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Ești mizerabilă. Eu spun să-l lași odată și să nu-i mai pierzi timpul. Ia-ți un gay dacă nu vrei sex.

| Eduard196 a răspuns:

Daca simti ca nu e momentul nu ii dai. E normal. Ii dai cand o sa te simti tu gata. Si nu il omori stai linistita laughing

| IonutzMariusz a răspuns:

Problema este să vezi când încep durerile de burtă. Pe mine m-a durut burta vreo 2 săptămâni pentru o duduie.

| Alegeo a răspuns:

Daca te iubeste, te asteapta.
Depinde de tine daca poti sa rezisti ispitei?
Fa-o cand te simti pregatita.