| 80XxALEXxX08 a întrebat:

Hei TPU ajutati-ma cu ceva am inceput de ceva timp sa vorbesc cu o fata pe o retea sociala si nu ne-am vazut niciodata in realitate cum imi dau seama ca ma place sau ce as putea sa fac sa ma placa

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O intrebi

| mihai69 a răspuns:

Îi trimiți o poză cu casa, mașina și extrasul tău de cont.

| doctorandus a răspuns:

De unde știi că e fată? Poate e un pedofil.

| Andreeush a răspuns:

Întâlnește-te cu ea și vei afla, e mai simplu dacă vă vedeți.

| Plato a răspuns:

Din moment ce vorbeste cu tine "de ceva timp", e clar ca nu te detesta, nu?

| Clytia a răspuns:

Întreab-o dacă dorește să ieșiți la un suc în realitate. E posibil să te placă, dar dacă nu vă vedeți, degeaba. Cum poți să o faci să te placă? Păi fii alături de ea (chiar și de la distanță), ajut-o când are nevoie, fă-i complimente sincere, glumește cu ea. O fată sigur ar aprecia toate astea.
Mult noroc!