| mykyyy a întrebat:

A inceput sa-mi placa de un baiat pe care l-am vazut la discoteca.Mi-a trimis cerere de prietenie,mi-a dat like-uri, com la poza dar pe chat nimic...as vrea sa vorbesc cu el si intr-un fel sa-si dea seama ca-l place CE AR TREBUI SA FAC? funda!

12 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Ciupeste-l si incepe tu conversatia daca e. Ce conteaza?:)) Daca veti fi impreuna chiar nu va conta ca ai inceput tu. Vorbeste cu el, poate te va invita in oras.Mult succes!

PS: Daca te plictisesti arunca o privire http://pasesteinviatacustil.blogspot.ro

| EkaBuBu a răspuns:

PE BUNE OAMENI BUNI totul se rezuma aici la facebook! Cere-i nr de telefon si vorbiti intalniti-va daca iti place de el de ce doamne sa ii ascunzi asta?

| mykyyy explică (pentru EkaBuBu):

Sa nu par ridicola?! da ai dreptate nu totul se rezuma la facebook...

| EkaBuBu a răspuns (pentru mykyyy):

Nu esti ridicola daca iti place de un baiat happy Spune-i daca vrei sa fii impreuna cu el sau daca vrei sa va intalniti trebuie sa fii destul de matura pentru asta plus ca baietilor le place sa iti auda vocea la telefon vorbiti normal asa isi va da seama ca vrei ceva pentru voi doihappyNu spun sa ii ceri numarul si sa ii trimiti mesaj cu te iubesc imediattongueIa-o cu incetul si nu te ascundehappy
Baftahappy

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Dă-i și tu like-uri, comentarii la poze, ciupește-l.
Și poate o să te bage el în seamă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Începe tu conversația pe chat.
Baftă happy

| mykyyy explică (pentru anonim_4396):

straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru mykyyy):

Pe bune!
Ce e așa greu? Și îi poți spune că-l placi, nu e nimic absurd.

| mykyyy explică (pentru anonim_4396):

Da chiar este!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mykyyy):

E greu să îi spui: Bună! Totuși, nu îi spui asta în față.
Vorbiți pe facebook, începe tu conversația, apoi o să vorbiti pe mess, la telefon și apoi poate o să vă întâlniți, dacă e interesatwinking

| mykyyy explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult pentru sustinere... mi-ai facut,, curaj"sa spun asa...o sa iti urmez sfaturile!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mykyyy):

Plăcere happy
Să-ți meargă bine :*