| Apostol_Luca_1980 a întrebat:

Hei TPU.
Am 13 ani, si i-am spus unei fete ca o plac, mi-a spus si ea și i-am spus sa ne întalnim într-o pauză la școală, mi-a fost rușine să vorbesc cu ea si ea a crezut ca îmi bat joc de ea si nu mai vb cu mine. Si eu am făcut-o proastă din alt motiv. Am început să vb cu ea într-o tabără și un prieten a sunat-o cu număr ascuns si a spus că am fost eu. Si eu m-am supărat si i-am spus să creadă ce vrea si ca eu nu mai am nici o treabă cu ea... După și-a dat seama ca nu am sunat-o eu și l-a certat pe prietenul meu. Da știu că sună că o telenovelă, dar peste vreo 5-6 luni de când am vb cu ea, tot îmi e rușine de ea.
Ce ar trebui să îi zic că să mă împac cu ea?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Subsemnatul123 a răspuns:

I-ai zis ca o placi si apoi ti-a fost rusine de ea? Chiar daca si ea a zis ca te place? Se vede ca ai 13 ani, poate ar trebui sa mai cresti si sa incerci din nou pe urma sa vorbesti c-o fata. De admirat este ca ai avut curajul sa-i zici c-o placi, de ce ti-a fost rusine dupa?

| DominikCampbell a răspuns:

Cere-ți scuze, dă tot ce-ai mai bun. Oricând, oriunde, la orice oră funcționează. Dar ai grijă, spune-i tot adevărul, altfel te va urî și mai tare de atât O_O

| OrfanGang a răspuns:

Scoate-o la un suck.