| Sunita2023 a întrebat:

Hei TPU! Am 15 ani jumate și am început sa ma masturbez de la 10. După acești 5 ani de practica și evoluțielaughing, am ajuns la performanta de a putea sa îmi introduc 5 degete în vagin. Mai sunt virgina?
Ps: fetelor, voi ce metode folosiți sa ajungeți la squirt?
Funda!

29 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca mai esti tu virgina cu himenul rupt, atata vreme cat ai ajuns sa-ti bagi toata mana.

La orgasm vaginal se ajunge prin sex cu un barbat potent, nu cu degetele si nici cu toata mana.

| StefanIlc a răspuns (pentru Violleta2022):

Se poate face squirt si cu degetele.

Intruduci degetele in vagin orientate la un unghi de 55° in sus, si stimulezi punctul G prin miscari de genul " scoate-baga", dar cu degetele in sus. Nu toate fetele fac squirt, dar metoda asta functioneaza la cele care fac.

| Arakiss a răspuns (pentru StefanIlc):

55°? Hai de dă-mă dracu' rolling on the floor

| StefanIlc a răspuns (pentru Arakiss):

Nu am zis ca si cum ar trebui sa fii acolo cu raportorul ca sa calculezi unghiul... Aproximativ, din ochi ± 10°

| darrio2007 a răspuns (pentru StefanIlc):

Tu de unde stii? Că esti incepator.

| darrio2007 a răspuns (pentru Arakiss):

Nu a spus si longitudinea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru StefanIlc):

Vrabia malai viseaza!

Abia ai avut o partida de sex si te consideri expert sexolog laughing

| StefanIlc a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca nu merge la tine, nu inseamna ca la altele nu merge.

| StefanIlc a răspuns (pentru darrio2007):

Am incercat laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru StefanIlc):

Adica ti-ai bagat degetele in v...n?

| StefanIlc a răspuns (pentru darrio2007):

Nu mi-am bagat degetele in vagin, ca nu am laughing sunt baiat

| GeorgeCazan a răspuns (pentru StefanIlc):

Dar unde? În fund?

| StefanIlc a răspuns (pentru GeorgeCazan):

In p**da unei fete.

| Hammurabi a răspuns (pentru Arakiss):

Chiar ai dat de dracu'.
Ai văzut că-ți trebuie geometrie și la f**? laughing

| Arakiss a răspuns (pentru Hammurabi):

Da, băgami-aș. rolling on the floor

| StefanIlc a răspuns (pentru Hammurabi):

Cum voiai sa explic? Baga degetele in p**da cu unghiile in sus?
Daca nu stii in jumatate de secunda cat este un unghi de 55, nu e problema mea.

| Hammurabi a răspuns (pentru StefanIlc):

Stai liniștit că am înțeles. Da' mai glumim și noi de plictiseală. laughing

| StefanIlc a răspuns (pentru Hammurabi):

De plictiseala mai bine ai incerca tehnica laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Violleta2022):

Du-te mai copilas, abia acum descoperi sexul si te dai specialist, vorbind numai balarii. laughing

| StefanIlc a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti putin cam nebuna.

| Violleta2022 a răspuns (pentru StefanIlc):

De ce, ca-ti spun adevarul in fata?

| illinca07 a răspuns (pentru Violleta2022):

Din moment ce tehnica asta a mers la 2 fete din 2, adica 100%, nu ai cum sa spui ca nu functioneaza. Ai impresia ca mereu ai dreptate?
Daca tu ai 40+ ani si nu mai iti functioneaza corpul ca la 17 ani sau pur si simplu nu poti face asa ceva din "nastere" nu inseamna ca nu poti sa faci asta cu degetele.

| Carbit9669 a răspuns (pentru StefanIlc):

Dar cu laser de masurat de la Bosch merge?

| StefanIlc a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu asta e adevarul. Poti face si cu degetele.

| StefanIlc a răspuns (pentru Carbit9669):

Daaa

| Hammurabi a răspuns:

Ești troll.
Azi ți-ai făcut contul.
Probabil ești un șofer de basculantă, gras și burtos care se excită punând întrebări porcoase. laughing

| 199onur7 a răspuns:

Ce performanța-_- ce mandri o fi părinți tai de tine imi si închipui cu siguranță ești virgină...

| Fonk a răspuns:

1. Trebuie sa ai o p! zd@ cat o galeata sa poti sati bagi 5 degete (aproape o mana).
2. Virginitatea e valida pana se trezeste unu sa si-o bage in tine.

Sper ca te-am ajutat. Fundiță?

Răspuns utilizator avertizat