| Rosa28393 a întrebat:

TPU, cu ce sa ma masturbez sa dureze mai mult ca după ce ma excit nu mai pot atinge zona intimă. As vrea sa știu și ce as putea sa introduc in vagin chestii care le pot găsi și in casa

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu zic sa-ti introduci mințile in cap. No offence!

| relian a răspuns:

Bagi legume, fructe de astea alungite, dar folosesti un prezervativ. De exemplu foloseti o banana asa cu coaja cu tot, o bagi intr-un prezervativ, apoi treci la treaba laughing
Sau daca are taicatu masina si are cirlig de ala de agata remorca, pui acolo pe chestia aia un prezervativ si la fel iti faci treaba.

Poti folosi catravete, bostanas, depinde ce preferinte ai, dar toate trebuie bagate in prezervativ.
Cu facaletu, nu stiu daca o sa fii multumita laughing poate cu din ala ce indinzi aluat, facaletu este prea subtire, zic si eu, depinde si ce nevoie ai tu ca marime.

Cam duci lipsa de idei, de fantezii, te si cred ca nu gasesti un mascul sa te rezolve, dar na fiecare cu cel doare. Spor la treaba.

| Mitzupitzu a răspuns (pentru relian):

Poate baga si dovleci, un polonic, etc. Doamne ce creatura!

| GeorgeCazan a răspuns:

Găsește un bărbat. Anatomic vaginul e facut sa fie penetrat doar de penis. Dacă bagi tot felul de alte chestii, poate o pățești.

| Mitzupitzu a răspuns:

''As vrea sa știu și ce as putea sa introduc in vagin chestii care le pot găsi și in casa''
Poti folosi facaletul! Il ungi bine cu ulei si... baga mare!

| ndrxw22 a răspuns:

Mesaj si te ajut happy